Somavedic a biorezonance

Model Vedic – novinka

Jak Somavedic funguje?

Somavedic je jediným zařízením na trhu, které dokáže pracovat jako pasivní rezonátor v aktivním poli a vytvářet tak záporné ionty (vzdušné vitamíny), které se přirozeně vyskytují v jeskyních (využití ve speleoterapii) nebo v čisté přírodě. Běžně dostupné ionizátory generují záporné ionty v okruhu 2 metrů, ty jsou však následně pohlceny často používanými plastovými materiály.


Jedinečnost Somavedicu spočívá v tom, že generuje záporné ionty v rámci celého domu či bytu, a to bez hučení ventilátorů, nutnosti čištění filtrů a bez pohlcování kladně nabitými povrchy (plast – nábytek, linky, podlahy, elektronika atd.). Zcela tiše nastolí harmonické prostředí jako v přírodě a zároveň spotřebuje minimální množství elektrické energie. Tuto ionizaci nastoluje v podloží země i ve vzduchu, stejně tak ve vodě a v lidském těle.


Nejsme první, kdo se zabývá těmito vlastnostmi materiálů a ovzduší. U nás se do hloubky problematikou fyzikálních vlastností iontových polí zabýval vědec Ing. Zdeňek Buřival, CSc. Vliv krystalů na fyzikální procesy prokázaly experimenty, které navrhl vědec a výzkumník Marcel Vogel z USA. Ten výzkumu křemenných krystalů věnoval prakticky celý svůj tvůrčí život. Používání vzácných/drahých kamenů a kovů k léčbě koneckonců není nic nového. Například indická medicína (Ayurveda) je takto/k tomuto účelu využívá již od nepaměti.


Lze účinky Somavedicu změřit?


Záporné ionty, které Somavedic produkuje, přináší mnoho pozitivních efektů. Množství záporných iontů ve vzduchu lze snadno změřit pomocí speciálních přístrojů, dnes běžně dostupných. Pokud jste dlouhodobě v nekvalitním prostředí (s nedostatkem záporných iontů), zvýší se Vám zpravidla hladina volných radikálů v těle. Každý si může účinky Somavedicu ověřit v domácích podmínkách. Úplně nejsnadnější je zakoupení testovacích proužků, které dokáží volné radikály v moči změřit. Efekt se dostaví během spánku a ráno už mají klienti hodnoty volných radikálu v normálu. Stačí porovnat hodnoty den před zapojením Somavedicu a následující ráno po jeho nočním působení.


Pokud je tělo vystaveno velké koncentraci volných radikálů nebo pokud má málo antioxidantů, vzniká oxidační stres. Trvalý oxidační stres poškozuje buňky a vede ke zrychlenému stárnutí. U více než 100 různých onemocnění je známa souvislost s oxidačním stresem: srdeční infarkt, mrtvice, ateroskleróza, diabetes, Alzheimer, Parkinson, onemocnění jater, onemocnění pokožky, zánětlivá onemocnění kloubů, vznik nádorů a řada dalších. Alarmující signály těla jako vyhoření, chronická únava a nedostatek energie, bolesti hlavy a migréna, náchylnost k infekcím a k zánětům, deprese – to vše mohou být příznaky oxidačního stresu.


Další možností měření jsou dnes již zcela běžně dostupné chytré hodinky, které dokážou měřit fáze spánku a některé i variabilitu srdečního tepu (HRV). Dle zpětných vazeb našich klientů a našich měření se hluboký spánek se Somavedicem prodlužuje na dvojnásobek až trojnásobek. Variabilitu srdečního tepu, kterou negativně ovlivňuje mimo jiné takřka všudypřítomné elektromagnetické pole (EMF), dokáže Somavedic během několika dnů dostat do normálu. Tato skutečnost byla naměřena v nezávislé laboratoři IGEF (certifikaci a protokoly naleznete na webu).

Komplexnější měření účinků Somavedicu na lidský organismus lze provést na biorezonančním přístroji Bicom.

Model Uran
Model Gold

První Somavedic sestavil Ivan Rybjanský ve své dílně 1. dubna 2011. Tenkrát se muhonila hlavou vize: „Kdyby to pomohlo jedinému člověku, tak to usilí stálo za to“. Ještě tentýž rok vyrobil přes pět set kusů. Po letech inovací, výzkumů, zkoušek a sbírání zpětných vazeb, ušel Somavedic velký kus cesty. Po celém světě nyní svítí a harmonizují prostor desítky tisíc Somavediců.


Od začátku má Somavedic potenciál pomoci změnit svět k lepšímu a s každým novým rozsvíceným Somavedicem se tato vize naplňuje a stává skutečností. Děkujeme všem klientům, že jsou součástí této zásadní a pozitivní změny. Z celého srdce věříme v další světlou budoucnost.


Tým Somavedic Technologies

Somavedic a Biorezonance Jižní Čechy
Model Gold

Působení Somavediku na krev a vodu

Katalog produktů Somavedic s ceníkem zde:

Poznámka: Většina prohlížečů mobilních zařízení a tabletů nezobrazí vložené PDF.

!!! ZABIJTE DVĚ MOUCHY JEDNOU RANOU !!!

Pokud si objednáte Somavedic u nás, dostanete vstupní diagnostiku BBC v hodnotě 1700 Kč za 850 Kč vč DPH.

Zaujala Vás tato nabídka? Vyberte v rezervačním systému objednání terapie s názvem: Vstupní diagnostika přístrojem BBC (akce objednávka Somavedic) – 850 Kč, nebo nám jednoduše ZAVOLEJTE.